fbpx

Објектив

Погледни подобро

ЖЕНА УКРАДЕ САКСИЈА СО ЦВЕЌЕ ПРЕД СКОПСКО КАФУЛЕ (ВИДЕО)

Саксијата која ја украде бабичкава од терасата на „Радио Бар“ е тешка најмалку 20 килограми.

За жал, чести се ваквите кражби на цвеќе поставено да украсува јавни и приватни објектни низ цела Македонија.

Најбизарен во низата е оној од Штип кога очаен жител на оваа камера мора да постави камера на гробот на својот син, за да види кој го краде цвеќето и саксиите кои тој секојдневно ги оставал.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107