fbpx

Објектив

Погледни подобро

ИНФЛУЕНСЕРКА ОБЛЕЧЕ ХЕЛАНКИ И ЈА ВКЛУЧИ КАМЕРАТА ВО ЗАДНИОТ ЏЕБ – ЕВЕ ШТО “УЛОВИ”

Алексас Морган (24) од Мајами, добила над 4.1 милиони следбеници на социјалната мрежа Инстаграм ловејќи многу мажи како отворено гледаат во нејзиниот задник откако во задниот џеб од хеланките сокрила камера со која што снимила сè.

Овојпат таа сакала да согледа колку луѓето гледаат во нејзиниот задник во јавноста.
Таа во задниот џеб од своите хеланки сокрила мобилен телефон на кој што ја вклучила камерата, а резултатите ги споделила на социјалната мрежа Инстаграм.
„Сакам да видам колку мажи гледаат во мојот задник“, вели таа на снимката.
Урнебесната снимка прикажува многубројни мажи кои што гледаат во нејзиниот задник…
Инстаграм ѕвездата додала и звучни ефекти за снимката да биде уште покомична, а нејзиното видео добило над 115 илјади лајкови.
„Која е вашата омилена реакција?“, прашала таа во снимката.
„Мене последната ми е најдобра“, напишала некоја личност, па додала:
„Мажот го искрши грбот само за да погледне“.

Видеото може да го погледнете тука

error

Ви се допадна објавата? Споделете на: