fbpx

Објектив

Погледни подобро

ЕКС ПOPHО АКТЕРКА ГО ПOHИЖИ ПОЗНАТИОТ ФУДБАЛЕР – “Го има најмалиот пе…”

Актерка во филмови за возрасни го понижи познатиот португалски фудбалер: Го има најмалиот пе..с кој сум го видела. Како црвче!?

Поранешната шпанска пopно актерка Мари Сиело Пахарес без влакна на јазикот раскажа како изгледал нејзиниот однос со еден многу познат фудбалер од Португалија, чие име останува мистерија.

Сегашната шпанска ТВ ѕвезда откри прилично бизapни детали од креветот со еден фудбалер.

44 годишната Мари која во минатото била актерка во филмови за возрасни, неодамна ја издала книгата „Мемоарите на една кур.а“.

Во неа отркила многу детали од својот живот, а посебно понижила еден познат фудбалер од Португалија на кога не сакала да му го открие идентитетот, а медиумите шпекулираат дека станува збор за Кристијано Роналдо.

  • Скоро се раздени кога тој одлучи дека е време да одиме во кревет. Кога ги соблеков неговите боксерки го видов најмалиот пeниc во животот. Имаше микропeниc. Да сакав да му мacтypбирам ќе ми беше потребна пинцета, микроскоп и ГПС, истакнала Мари.

Атрактивната ТВ ѕвезда сепак не сакала да открие за кој фудбалер станува збор.

Никогаш нема да кажам за кој фудбалер станува збор, бидејќи не сакам да му го уништам животот. Имавме односи неколку пати, има импресивни мускули, но кога ги соблече боксерките ме шокираше. Беше толку мал, како загубен црв во прашумата на Амазон, изјавила Мари Сиело Пахарес

error

Ви се допадна објавата? Споделете на: