fbpx

Објектив

Погледни подобро

КАРАЧИЌ ЈА НАПУШТИ ПОЛСКА И РЕШИ ДА ИГРА ЗА МАКЕДОНИЈА

Иван Карачиќ, до неодамна кошаркар на ХКК Широки, потпиша за скопски МЗТ до крајот на тековната сезона.

Силното и експлозивно крило од Широки Бријег потпиша за полскиот тим Даброва Горница на почетокот на оваа сезона.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107