fbpx

Објектив

Погледни подобро

ВООРУЖЕН ГРАБЕЖ ВО СКОПЈЕ, РАЗБОЈНИКОТ ФАТЕН НА КАМЕРА! (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се шири видео снимено од надзорни камери во обложувалница, на кое се гледа моментот кога двајца вооружени влегуваат во просторијата и ја ограбуваат вработената.

Видеото можете да го погледнете тука

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107