fbpx

Објектив

Погледни подобро

Скопје повторно меѓу најзагадените градови во светот, вчера Скопје се најде на седмото место во светот по загаденост

Скопје вчера беше рангиран на 7- мото место на  најзaгаден градови во светот, стпоред страницата air visual.

Гостивар, Куманово, Штип, Струмица, Тетово, Охрид, Свети Николе е високо зaгаден, покажуваат податоците од мерните станици.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107