fbpx

Објектив

Погледни подобро

Скопјанец ја силувал својата 29-годишна ќерка

Во пладневните часови на 10 ноември од страна на полициски службеници од СВР Скопје бил уапсен 62-годишен скопјанец со иницијали М.Г.

Како што информираат од МВР, истиот ден во раните утрински часови, неговата 29-годишна ќерка во полициска станица пријавила дека на 9 ноември во 22 часот во семејната куќа во Скопје врз неа била извршена обљуба и во неколку наврати била физички нападната, од страна на нејзиниот татко.

М.Г. е задржан во полициската станица Кисела Вода за понатамошна постапка.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107