fbpx

Објектив

Погледни подобро

МАЈЛИ САЈРУС ПОЗИРАШЕ ВО КОВЧЕГ ГОЛА (ФОТО)

Светската ѕвезда Мајли Сајрус повторно го привлече вниманието на јавноста со последната слика на која е гола во ковчег. Фотката ја направи Вијат Мохиндра, фотограф на богатите и славните, а ќе биде објавена во неговата прва книга, High Gloss.

Книгата од денес e во продажба во Америка, а парите од секоја продадена копија ќе бидат уплатени во фондацијата Happy Hippie на Мајли, која им помага на припадниците на ЛГБТ заедницата кои се бездомници.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на: