fbpx

Објектив

Погледни подобро

МАЛОЛЕТНО МОМЧЕ НАПАДНАТО ВО АЕРОДРОМ

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера во 22:40 часот во СВР Скопје, 40-годишната М.М. од Скопје пријавила дека во 21:30 часот во парк на подрачје на Аеродром нејзиниот 15 годишен син бил физички нападнат од неколку лица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, соопшти полицијата.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на: