fbpx

Објектив

Погледни подобро

(Видео) Петар одговара на 90 прашања: Детето кое ја насмеа цела Македонија има симпатија, а најмногу се кapa со сестра му

Петар е детето кое ја насмеа македонската јавност која го запозна како вљубеник во природата, но и противник на изборот на грашокот како ручек за планинари.

Сега Петар кој е име познато во речиси секое семејство во Македонија ја продолжува својата кариера со настап на 90 секунди со Стефанатор.

Погледнете ги и овие урнебесни одговори на Петар:

Видео може да погледнете ТУКА.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на: