fbpx

Објектив

Погледни подобро

Адријана Лима е бремена со третото дете

Адријана Лима е бремена со трето дете на 40 години.

Прекрасната манекенка со потекло од Бразил ја сподели веста преку TikTok. Лима сега е во врска со филмскиот продуцент Андреа Лемерс Трети.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107