fbpx

Објектив

Погледни подобро

ДА СЕ НАЕЖИШ: Моќно видео на ФФМ, НАДЕЖ, ВЕРБА, СТРАСТ за нови победи на репрезентацијата!

Македонската фудбалска репрезентација денеска ќе го одработи и официјалниот тренинг пред натпреварот со Италија во баражот за СП кој е закажан за утре. Македонија ќе ја има поддршката и на трибините, а според последните информации стадионот „Ренцо Барбера“ ќе биде исполнет во целост.

ФФМ во знак на поддршка пред утрешниот натпревар објавија моќно видео со нашите репрезентативци на кое е прикажана страста и енергијата со која играат, и вербата за победа.

error

Ви се допадна објавата? Споделете на:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-includes/functions.php on line 5279

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/grommk/public_html/objektiv.com.mk/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107